Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

wycieczka krasiejow ukrainaZ żalem zawiadamiamy, że 1 czerwca 2024 r. odeszły do Pana śp. S. M. Carissima i jej współsiostra s. M. Reginalda, Siostry Zakonne ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanie Poczętej z placówki zakonnej w Chróścicach.
S. M. Carissima – Kornelia Baron była wieloletnią katechetką, ostatnio uczyła religii w szkole podstawowej im. Marii Konopnickiej w Chróścicach. Spotykaliśmy się z Nią również m.in. podczas konkursów, do których przygotowywała swoich uczniów.
S. M. Reginaldą od wielu lat pełniła posługę zakrystianki w Parafii pw. św. Jadwigi w Chróścicach: dbała o wystrój kościoła, o kwiaty, przygotowywała parafialne uroczystości.
Msza św. pogrzebowa sióstr Carrissimy i Reginaldy odbędzie się w sobotę, 8 czerwca, o godz. 11.00 w Leśnicy. Pół godziny przed pogrzebem odmawiany będzie różaniec za zmarłe.
Pogrążonym w bólu Bliskim składamy wyrazy współczucia i żalu. Polecajmy śp. S. M. Carissimę i s. M. Reginaldę Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.

„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.” (J, 11, 25-26)