Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

odbior nagrodIstotnym etapem konkursu „Olimpiada Wiedzy i Wartości w Sporcie” realizowanego przez Fundację Ludzki gest Jakuba Błaszczykowskiego wraz z Wydziałem Katechetycznym Kurii Diecezjalnej w Opolu jest konferencja naukowa. Tegoroczna konferencja jest współorganizowana również przez Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego, Instytut Psychologii Uniwersytetu Opolskiego wraz Wydziałem Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej. Temat konferencji: "Motywacyjna wartość sportu w edukacji, wychowaniu i w życiu".

Konferencja popularnonaukowa i gala wręczenia nagród dla laureatów, opiekunów oraz ich szkół zaplanowane są na czwartek 7 grudnia 2023 r, w auli Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej.

Tegoroczna konferencja będzie miała charakter międzynarodowy, gdyż zaproszeni zostali prelegenci z Anglii, Czech, Węgier. W panelu dyskusyjnym wezmą udział m.in: Bartosz Jurecki, Łukasz Piszczek, Magdalena Zych, Dariusz Nawarecki, Kamil Wódka.

Podczas tegorocznej konferencji odbędzie się podsumowanie 10. edycji konkursu „Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie”, dlatego już teraz zapraszamy wszystkich laureatów wraz z nauczycielami na uroczystość wręczenia nagród i dyplomów, która odbędzie się w czwartek 7 grudnia 2023 r. Oficjalne rozpoczęcie konferencji o godz. 9:30.

Szczegółowe informacje na plakacie.