Golec plakat 06 2022

Zapraszamy na niesamowity koncert na zakończenie roku szkolnego oraz rozpoczęcie czasu wakacyjnego.

W piątek 24 czerwca 2022 roku na placu katedralnym w Opolu wystąpią: Frele oraz Golec uOrkiestra.

Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. Bilety cegiełki w cenie 50 zł nabyć można na portierni Wydziału Teologicznego w Opolu, w kancelarii Parafii Katedralnej, w kurii diecezjalnej.

Całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz odbudowy Opolskiej Katedry.

W piątek 27 maja 2022 r. w Kurii Diecezjalnej w Opolu odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca to wydarzenie. W konferencji uczestniczyli: Arkadiusz Wiśniewski - Prezydent Miasta Opola, ks. Biskup Rudolf Pierskała - Biskup Pomocniczy, Joanna Broszkiewicz-Brylak, zastępca naczelnika Wydziału Kultury, Turystyki i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta Opola, ks. Waldemar Klinger - Proboszcz Parafii Katedralnej oraz ks. Jerzy Kostorz - dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Opolu.