konferencje 2 semestr 2019Serdecznie zapraszam wszystkich Katechetów świeckich i duchownych do udziału w konferencjach przedmiotowo-metodycznych, które odbędą się w II semestrze roku szkolnego 2018/19. W trakcie konferencji zostanie wygłoszony wykład pt.: „ŚDM w Panamie - od inspiracji do katechezy”. Prelegentem będzie ks. Mateusz Buczma, koordynator ruchów, wspólnot i stowarzyszeń w diecezji opolskiej, uczestnik ŚDM w Panamie.

Podczas konferencji zostaną wygłoszone informacje Wydziału Katechetycznego oraz krótka prelekcja "Miłujcie się!" - jako narzędzie wspólczesnej katechezy". Zachęcamy już teraz do zapoznania się z czasopismem "Miłujcie się!"

Terminy konferencji:

25 lutego | poniedziałek | Nysa | Diecezjalny Dom Formacyjny w Nysie, ul. Emilii Gierczak 2
26 lutego | wtorek | Strzelce Opolskie | Dom Katechetyczny przy kościele Św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich, ul. Kołłątaja 9
27 lutego | środa | Opole | Aula dolna (za kościołem) | ul. Drzymały 1a
28 lutego | czwartek | Racibórz | Annuntiata - Zgromadzenie Misyjne Służebnic Ducha Świętego, ul. Starowiejska 152
1 marca | piątek | Kluczbork | Dom Katechetyczny przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kluczborku, ul. Jana Pawła II 7.

Wszystkie konferencje rozpoczynają się o godz. 16.00.